Manav Yem A.Ş.

Hakkımızda

Anadolu topraklarında kazancın her daim en kutsal göstergesi “alın teri” olmuştur. Topraktan bin bir zahmetle hasat edilen ürünlerin katma değerini yükseltecek tarıma dayalı endüstrileşme ülkemiz açısından son derece önemlidir.

Manav Yem A.Ş.’nin temellerini Hasan Manav 1994 yılında Çanakkale Biga’da atmıştır. Faaliyetlerini Marmara ve Ege Bölgesi’nde sürdürmekte olan Manav Yem A.Ş., kısa zamanda yurt içi ve yurt dışındaki yeni pazarlara açılarak daha fazla büyümeyi hedeflemektedir. Manav Group, kuruluş temelinde tarım ve hayvancılık olan alanda da Manav Tarım ve Hayvancılık A.Ş. ismiyle faaliyet göstermektedir. Manav Tarım bünyesinde sertifikalı çeltik tohumu üretimi yapılmaktadır. Manav Hayvancılık bünyesinde bulunan AR-GE çiftliğimizde üretmekte olduğumuz yemlerin denemelerini yapıyor, her geçen gün daha iyi ürün üretmek için azami gayret gösteriyoruz.

Ülkemizde ve Dünya’da artan insan nüfusuna kaliteli, sağlıklı ve yeterli hayvansal ürünlerin ulaşabilmesi her geçen yıl daha da önem kazanmaktadır. Hayvansal ürünlerin üretim temelinde ise verimli hayvan besleme bulunmaktadır. Manav Yem A.Ş. olarak üretmekte olduğumuz kaliteli ve dengeli konsantre yemler ile yetiştiricilerimizin 25 yıldır yanındayız.

Emeğimizde Alın Teri Var”

İletişim

Mutlu Hayvanlarınız İçin Manav Yem Seçin …
Bir telefon kadar yakınız.